Stavebniny Vieska Bezdedov (Púchov)

O nás

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti. Ponúkame Vám kompletné služby v danom odbore. Neváhajte a navštívte nás v našom modernom zázemí. Ponúkame nielen kvalitné služby za rozumné ceny, ale aj pomoc nášho vyškoleného profesionálneho personálu. Tak neváhajte a navštívte našu spoločnosť. V oblasti dodávky stavebného materiálu sme tí najlepší. Dôkazom sú spokojní zákazníci. Aj Vy môžete byť jedným z nich.

 

Našim zákazníkom chceme pomáhať na ich ceste k uskutočneniu ich stavebných cieľov. Ponúkame im preto nielen špičkové tovary alebo služby, ale aj moderné riešenia priestorov. Snažime sa, aby si zákazník mohol slobodne vyberať zo širokej škály možných riešení existujúcich na stavebnom trhu. Chceme všetkým zákazníkom umožniť, aby si sami zvolili riešenie, ktoré sa najviac približuje ich predstave o kvalite a cene.

 

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie, dlažby, pracovné odevy, náradie, strešné krytiny, príslušenstvo pre profesionálov i domácich "kutilov". V našej ponuke sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy to, čo hľadáte.

 

Našou prioritou je spokojný zákazník. Ponúkaný sortiment postupne rozširujeme a v súčasnej dobe predstavuje ucelenú aktuálnu ponuku stavebnín pre celú stavbu. Našimi zákazníkmi sa postupne stali veľké stavebné spoločnosti, ale aj živnostníci a drobní stavebníci. Medzi ponúkané služby teraz patrí aj doprava stavebného materiálu na miesto určenia, kalkulácia spotreby a cien stavebných materiálov, miešanie vnútorných a vonkajších farieb či materiálové poradenstvo.