Stavebniny Vieska Bezdedov (Púchov)

Prvky hrubej stavby

 

 

 

 

Debniace tvárnice DT

Debniace tvárnice sa používajú na steny suterénov, základy, sokle, šachty, steny bazénov, oplotenia, oporné múry a pod. Ponúkame ich v rôznych hrúbkach a to: DT40, DT30, DT25, DT20, DT15


Debniaca tvárnica Kocka

Debniace kocky sa môžu používať ako stratené debnenie na vytvorenie betónových alebo železobetónových stĺpov. Používajú sa na základy, stĺpy, oplotenie atď. Ponúkame ich v rôznych hrúbkach a to: K40, K30, K25


Nosné murovacie tvárnice -bytblok

Výhodou týchto výrobkov je nízka spotreba malty, presná ukladanie - pero+ drážka, úspora času a energie. Môžu sa používať pre obvodové a vnútorné steny objektov. Používajú sa na nosné aj nenosné steny.

 

Stratené debnenie

Základným prvkom univerzálneho stavebného systému VELOX je štiepkocementová doska VELOX. Východiskovou surovinou na jej výrobu je guľatina ihličnatého dreva, tzv. drevitá štiepka, ktorá z celkového objemu dosky tvorí 89 %. Ďalšími komponentmi sú cement zaisťujúci pevnosť a súdržnosť dosiek a roztok vodného skla, ktorý stabilizuje dosky proti vlhkosti a zvyšuje ich odolnosť proti plesniam a hlodavcom.

                                         

 

Zvarované siete

Slúžia k vystuženiu základových dosiek, betónových podláh a ďalších nosných súčastí stavieb. Ponúkame: hrúbky železa Ø4, Ø5, Ø6, Ø8 s okami 100/100, 150/150, 200/200.


Betonárska oceľ

Používa sa ako výstuž do betónov na zvýšenie pevnosti. Ponúkame ich v hrúbke : Ø6, Ø8, Ø10, Ø12, Ø14, Ø18, Ø20 s dĺžkami prútov 6m a 12m.


Izolácia - Asfaltové pásy proti vode

Klasický, natavovací hydroizolačný asfaltový pás opatrený sklenenou rohožou vloženou do pásu. Viaceúčelový asfaltový pás, je vhodný pre akékoľvek hydroizolácie, strechy spodné stavby, základy. Hydroizolácie je vhodná proti vode a zemné vlhkosti, ako v spodných stavbách, tak i v strešných konštrukciách. Balenie: 10m2


Penetrácia -penetračný náter

Penetračné laky sú za normálnej teploty čierne tekuté látky, ktoré sú zbavené vody a nečistôt. Penetračné látky majú po odparení rozpúšťadla dobrú príľnavosť ku všetkým stavebným podkladom ( betón, kov, murivo ... ). Vnikajú hlboko do pórov podkladu a vytvárajú pevné spojenie s ďalšími izolačnými vrstvami. Použitie: na penetráciu suchých a čistých podkladov pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie.