Stavebniny Vieska Bezdedov (Púchov)

Stavebniny Dinostav

5 dôvodov pre nákup u nás

Férové poradenstvo

Je pre vás dôležitá cena na úkor kvality? Staviate svojpomocne, či zadávate prácu majstrom? Sú materiály, ktoré vydržia viac alebo šetria čas pri ďalších krokoch. Vieme to a vysvetlíme vám všetky varianty. Rozhodnutie už bude na vás. Netlačíme na bonusy, nesúrime s časom.

Výpočet spotreby

Laik málokedy odhadne koľko materiálu treba. Na základe vášho projektu vám vypracujeme komplexnú ponuku vrátane spotreby materiálu a cenovej kalkulácie. Každú nami navrhnutú ponuku s vami prekonzultujeme a vysvetlíme.

Doprava a vykládka

Radi vám po dohode prepravíme zakúpený tovar až na miesto stavby, pričom vám zabezpečíme vykládku materiálu. Rozvoz tovaru poskytujeme aj pri menších odberoch - nemusíte sa báť ako odviezť autom 4 metrové profily pre kúpeľňové jadro.

Vrátenie materiálu

V prípade ak vám zostal u nás zakúpený stavebný materiál a je pre vás už ďalej nevyužiteľný, vykúpime ho naspäť v pôvodne stanovených nákupných cenách. Jedinou podmienkou je, aby bol tovar nepoškodený.

Možnosť platby kartou

U nás máte možnosť zakúpiť tovar bez použitia hotovosti a tak využiť platobnú funkciu kartou cez terminál. Stálym zákazníkom poskytujeme platbu na faktúru (aj domácim kutilom).