Vitajte na stránkach stavebnín Dinostav s.r.o. Púchov (časť Vieska)

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti. Ponúkame Vám kompletné služby v danom odbore. Neváhajte a navštívte nás v našom modernom zázemí. Ponúkame nielen kvalitné služby za rozumné ceny, ale aj pomoc nášho vyškoleného profesionálneho personálu. Tak neváhajte a navštívte našu spoločnosť. V oblasti dodávky stavebného materiálu sme tí najlepší. Dôkazom sú spokojní zákazníci. Aj Vy môžete byť jedným z nich.

O nás

Našou prioritou je spokojný zákazník. Ponúkaný sortiment postupne rozširujeme a v súčasnej dobe predstavuje ucelenú aktuálnu ponuku stavebnín pre celú stavbu. Našimi zákazníkmi sa postupne stali veľké stavebné spoločnosti, ale aj živnostníci a drobní stavebníci. Medzi ponúkané služby teraz patrí aj doprava stavebného materiálu na miesto určenia, kalkulácia spotreby a cien stavebných materiálov, miešanie vnútorných a vonkajších farieb či materiálové poradenstvo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Prečo nakupovať u nás

V ponuke stavebných materiálov a služieb držíme krok s najnovšími stavebnými technológiami a aktívne ich uvádzame na trh. Disponujeme tímom kvalitne vyškolených profesionálov, ktorí sú vždy pripravení Vám poradiť a pomôcť. Naše podnikanie je vždy v súlade so zákonmi a etikou podnikania, ohľaduplné k životnému prostrediu a je založené na rovnocennom, vzájomne výhodnom vzťahu.

Odborné poradenstvo

Ak potrebujete radu pri výbere materiálu alebo sa chcete len informovať o dostupnosti a cenách materiálov, radi vám pomôžeme a zodpovieme na vaše otázky. V prípade potreby sú možné konzultácie priamo na mieste stavby pričom sa snažíme zvoliť tie najvhodnejšie postupy a materiály vhodné na riešenie daného projektu.

Výpočet spotreby a ceny materiálu

Buď na základe prineseného projektu alebo po zameraní stavby naším rozpočtovým technikom sme schopný vám vypracovať komplexnú ponuku vrátane spotreby materiálu a cenovej kalkulácie. Každú nami navrhnutú ponuku s vami prekonzultujeme a vysvetlíme.

Doprava a vykládka materiálu

Na základe predbežne dohodnutých dodacích podmienok vám prepravíme vami zakúpený tovar až na miesto stavby pričom vám zabezpečíme vykládku materiálu. Rozvoz tovaru poskytujeme aj pri menších odberoch.

Možnosť vrátenia u nás zakúpeného materiálu

V prípade ak vám zostal u nás zakúpený stavebný materiál a je pre vás už ďalej nevyužiteľný, vykúpime ho naspäť v pôvodne stanovených nákupných cenách. Jedinou podmienkou je, aby bol tovar nepoškodený.

Možnosť platby kartou

U nás máte možnosť zakúpiť tovar bez použitia hotovosti a tak využiť platobnú funkciu kartou cez terminál.

 

Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie, dlažby, pracovné odevy, náradie, strešné krytiny, príslušenstvo pre profesionálov i domácich "kutilov". V našej ponuke sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy to, čo hľadáte.


Ponúkame

Náš obchod so stavebninami sa zaoberá predajom stavebného materiálu za veľmi priaznivé ceny. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a znalostiam trhu funguje naša spoločnosť s minimom výdavkov za reklamu a preto Vám môžeme ponúknuť lacnejšie stavebniny než kdekoľvek inde. Neváhajte a obráťte sa na nás.

Prečo nakupovať u nás

Chceme Vám ponúkať vždy len tie najkvalitnejšie služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkom ponúkneme komplexné riešenie ich stavebných potrieb. Pomôžeme Vám stavať. Naša firma chce svoje ciele dosahovať vždy v súlade so záujmami celej spoločnosti a s maximálnym ohľadom na jej obyvateľov a životné prostredie a tiež s ohľadom na vlastných zamestnancov.